Barber Shop Na Pána Kopřivnice

„Perfektní účes a vousy jsou samozřejmost, k nám do Barber shopu si jdete, ale pro víc. Osobní přístup, příjemné prostředí a pocit Na Pána.“

Rezervace

Dárkové poukazy a boxy

Naše služby můžete i věnovat díky naším dárkový poukazům a boxům s pánskou kosmetikou, které si můžete zakoupit v každé naší pobočce.

Barber Martin - Barbershop Na Pána Kopřivnice

Martin

Nápad začít stříhat přišel jako blesk z čistého nebe. Chtěl jsem začít dělat kreativní práci a v prostředí, kde se bude každý cítit dobře a odcházet šťastnější. Baví mě neustále zkoušet nové věci, přinášet lidem nové trendy a povzbuzovat jejich individualitu. Poradím Vám od výběru účesu až po styling a ukážu Vám, že i návštěva holiče může být zážitek.

Barber Doris - Barbershop Na Pána Kopřivnice

Doris

Stříhání mě vždy bavilo. Když jsem dostala možnost naučit se profesionálně stříhat v Barber Shopu Na Pána, tak jsem neváhala. Šla jsem do toho naplno. Konečně můžu říct, že chodím do práce, která mě baví a naplňuje. Stále posouvám hranice toho co umím, abych vám poskytla ty nejlepší střihy.

Barber Saša

Saša

Mé první setkání se stříháním proběhlo už na škole. Po vystudování jsem procházela několik kadeřnictví s možností práce, ale naskytla se mi příležitost stát se součástí týmu Na Pána, zdokonalit se a zaměřit se výhradně na pánské střihy. Práce barbera je velmi rozmanitá a s mou kreativitou budu mít pro každého zákazníka střih šitý na míru.

Barber Tom

Tom

Ke stříhání jsem se dostal úplnou náhodou, když jsem seděl v křesle jako zákazník. Vždy jsem chtěl v práci projevitmůj smysl pro detail, vživotě se snažím být vždy originální a vyčnívat z davu a přesně tyto faktory rád přenesu na Váš účes.

Barber Danek

Danek

Na začátku byl starý strojek, nůžky na papír a pár odvážných kamarádů, kteří mi svěřilik důvěru. Těmto lidem vděčím za to, že Vám nyní můžu nabídnout jakýkoliv servis z naší nabídky. Stav se pro sestřih a kamarádský pokec, ať už jde o cokoliv.

Otevírací doba

Pondělí: 7:00 – 18:00
Úterý: 9:00 – 18:00
Středa: 9:00 – 18:00
Čtvrtek: 7:00 – 18:00
Pátek: 7:00 – 18:00

Fakturační údaje

Martin Kabíček
IČ: 02913844